Sportovní a adrenalinové zážitky

Originální dárky

Originální dárky

10. Pro 2011

Nemáte žádnou inspiraci, jakým originálním dárkem byste potěšili manželku, partnera, kamarádku nebo rodiče? Věnujte jim zážitek, který je potěší, pobytový dárek, kde si mohou odpočinout a nabrat nových sil, kde mohou zažít nečekané, věnujte jim cokoliv z naší nabídky. Každý si zde najde to pravé.

Daruj zážitek

Daruj zážitek, který zaujme vašeho obdarovaného, který překvapí. Darujte netradiční zážitky šité na míru. Z velké škály možností zážitků si můžete vybrat originální dárek, co jistě zaujme. Nevíte, který zážitek vybrat? Věnujte univerzální certifikát v luxusní dárkové krabičce, a obdarovaný si bude moci zvolit zážitek zcela podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Netradiční dárky

Najdeme pro vás tradiční i netradiční zážitkové dárky, které potěší, pobaví, kde se dozvíte mnoho zajímavostí nebo si dopřejete příjemného odpočinku. Nejste si jisti, zda je vaše volba dárku vhodná? Vyzkoušejte zážitek nejdříve sami a pak správně zvolíte tu nejlepší možnost. Výběr na téma netradiční dárky je opravdu široký, každý si může najít to své.

Daruj originální dárky od firmy Esennce

V nabídce firmy Esennce – firmy na zážitky, najdete dárky určené pro muže, ženy, tipy na originální dárky jako svatební dary a další. Náš tým profesionálních pracovníků je vám k dispozici, pokud budete potřebovat konzultovat váš výběr. Doporučí vám několik možností, ze který vyberete tu nejoptimálnější. Péči o klienty považuje firma Esennce za nejpodstatnější. Jsme držiteli několika ocenění ve svém oboru.