Sportovní a adrenalinové zážitky

Netradiční dárky

Netradiční dárky

15. Pro 2011

Adrenalin, relaxace a masáže nebo krása a zdraví? Toto a ještě více netradičních zážitků vám nabízí firma na zážitky. Nudí vás stále stejné dárky? Vyzkoušejte něco nového. Užijte si víkend pro dva v pivovaru nebo se proleťte horkovzdušným balónem nad hlavou svého rodného města.

Daruj zážitek

Daruj zážitek, který vám pomůže vyřešit otázku, jež si jistě často kladete, když máte někomu vymyslet dárek. Darujte zážitek, na který bude obdarovaný dlouho vzpomínat, zážitek, který zaujme, pobaví, potěší.

Originální dárky

Nabízíme širokou škálu na téma originální dárky, jimiž ohromíte manželku, kterou prý už ani ohromit nelze, potěšíte šéfa či kolegyni. Originální zážitky, na které se nezapomíná, najdete v menu po levé straně – stačí si jen vybrat. Dáváte přednost pohodě, potřebujete odpočinek? Není nic snazšího. Zvolte originální dárek a budete mít po starostech. Důvěřujte našemu týmu a neuděláte chybu.

Daruj netradiční dárky od firmy Esennce

Firma Esennce –  firma zabývající se netradičními a originálními dárky je špičkou ve svém oboru. Za vše mluví referencíe spokojených klientů, řada ocenění. Darujte netradiční dárky pro jednotlivce, pro pár, obdarujte novomanžele některým z našich netradičních zážitků. Darujte jeden z originálních zážitků a spolehněte se na náš tým profesionálů, kteří jsou připraveni vám s   výběrem poradit, podat všechny potřebné informace.