Sportovní a adrenalinové zážitky

Hummer Tvrz

Hummer Tvrz

23. Čer 2011

Potřebujete spojit Váš rodinný výlet s příjemnou zábavou? Není nic jednoduššího než navštívit Hummer Tvrz. Hummer Tvrz je zábavním areálem pro celou rodinu. Co od takové Hummer tvrze očekávat? V Hummer tvrzi se odehrává opravdu veliká spousta společenských akcí ať již spojených se státními svátky anebo s historií. V Hummer tvrzi lze spatřit všelijaké historické souboje spojené s bohatým programem.

Je to opravdu velmi zajímavé a hlavně i poučné, obzvlášť pokud sem zavítáte se svými dětmi. Jak jste již jistě pochopili, tak Hummer Tvrz nabízí spousty zajímavých akcí pro veřejnost. Pro Vaše děti, ale samozřejmě i pro Vás, je zde možné uskutečnit i jízdu na koni v okolí středověké tvrze. Ovšem Hummer Tvrz pořádá společenské programy i pro firmy a školy. Pro školy je zde připravený bohatý a zároveň vzdělávací program, spojený se spoustou vědomostních kvízů a spoustou předváděných historických bojových scén. Již zmiňované firemní akce jsou velmi dobrým prostředkem pro upevnění pracovních vztahů a pracovního kolektivu.

Hummer Tvrz

Ano, tato středověká Hummer Tvrz toho nabízí opravdu hodně, přes narozeninové oslavy, svatby až po firemní akce. A jak se do Hummer tvrze dostanete? Jednou z možností je samozřejmě zaplatit si vstupenku, na Vaší předem zvolenou akci. Druhou, avšak mnohem přijatelnější a zábavnější metodou, je navštívit Hummer Centrum. V Hummer centru nejen že získáte vědomosti týkající se hummer vozů, ale máte zde také možnost vyhrát volnou vstupenku do středověké Hummer tvrze.

Hummer Centrum Vám také nabízí možnost dalšího skvělého zážitku s vozy Hummer, jenž se ve spojení s návštěvou Hummer tvrze, stane skvělým celodenním výletem pro Vaši rodinu. Při návštěvě Hummer tvrze si odnesete nejenom skvělý zážitek, ale i malý dárek v podobě malého modelu kterým je vůz Hummer H2. Znáte-li tento Hummer vůz a rádi byste si vyzkoušeli, co tento legendární vůz dokáže, není nic jednoduššího než si před návštěvou středověké Hummer tvrze, zakoupit jedinečný dárkový poukaz Hummer. Jízda v Hummeru, ve spojení s návštěvou již zmiňované středověké Hummer tvrze, bude opravdu úžasným adrenalinovým zážitkem pro celou rodinu.