Sportovní a adrenalinové zážitky

Ferrari F430 – závodnické srdce

Ferrari F430 – závodnické srdce

8. Srp 2011

Spousta vozů Ferrari je předem předurčena k tomu, aby se kromě běžného provozu dokázala prosadit také v mnohem náročnějších podmínkách, kde jsou na vozy kladeny mnohem, mnohem větší požadavky – na závodní trati. Ferrari má závodní minulost tak pestrou, jako žádná jiná automobilka, a tak není divu, že se snaží tato italská automobilka v podobném duchu pokračovat a vyvíjí neustále nové vozy, které jsou nasazovány do nejprestižnějších automobilových podniků na celém světě.

Dopřejte si zážitek Jízda ve Ferrari na okruhu.

Stejný osud samozřejmě čekal také populární model Ferrari F430. Po uvedení civilního modelu na trh netrvalo dlouho a společnosti Ferrari přišla také s nekompromisními, silnějšími a samozřejmě také rychlejšími verzemi, které měly sbírat jeden vítězný vavřín za druhým.

Verzí, která útočila na vítězství ve FIA evropském šampionátu GT3 a dalších národních šampionátech, byla verze F430 GT3. Tento superrychlý vůz však nebyl tím nejlepším, co modelová řada F430 nabízela.

Jízdu ve Ferrari vám přináší zážitkové agentura Esennce.cz

Sice s menším výkonem, avšak s podstatně nižší hmotností a tedy s lepšími zajížděnými časy přišla na svět F430 GT2. Tento vůz dosáhl obrovských úspěchů a mnoha vítězství v šampionátu FIA GT, Americké sérii Le Mans a také legendární čtyřiadvacetihodinovce v Le Mans.

Nyní si i vy můžete dopřát řízení tohoto vozu. Zážitková agentura Esennce nabízí zážitek Jízda ve Ferrari za zlomek ceny nového vozu. Jízdu ve Ferrari můžete také někomu darovat.