Sportovní a adrenalinové zážitky

Daruj zážitek

Daruj zážitek

17. Pro 2011

Vánoce jsou za dveřmi a vy stále ještě nevíte, co dát po stromeček? Lámete si hlavu nad tím, jak originálně překvapit své bližní? Potřebujete netradiční dárek okamžitě? Zkuste to tentokrát jinak. Daruj zážitek, na který vaši blízcí nikdy nezapomenou.

Originální dárky

Pokud stále nemůžete přijít na to, co by potěšilo vaši manželku, přítelkyni, partnera nebo kamarádku, nevíte, jak byste nejlépe zapůsobili na svého šéfa, jste u nás správně. Najdete zde celou škálu na téma originální dárky, v nejrůznějších variantách. Uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky. Darujte originální zážitek, který si budou jistě dlouho pamatovat.

Netradiční dárky

V naší nabídce najdete nejen klasické zážitky, se kterými máme bohaté zkušenosti. Naší doménou jsou také velmi netradiční dárky, kterými okouzlíte nejednu romantickou duši, potěšíte maminku na mateřské nebo překvapíte své děti, o kterých jste si mysleli, že už je nic překvapit nemůže.

Daruj zážitek od firmy Esennce

Proč si z celé nabídky vybrat právě firmu Esennce? Zabýváme se zážitkovými dárky již několik let, naše profesionalita je samozřejmostí, dokážeme nemožné. Můžeme se pochlubit řadou ocenění ve svém oboru, jsme držiteli certifikátu “Ověřeno zákazníkem,“ a řady dalších. Při výběru portfolia netradičních dárků, které nabízíme, vyvíjíme maximální úsilí, abychom dokázali splnit i ta nejnáročnější přání našich klientů. Pokud v naší nabídce originálních dárků nenaleznete nic, co by vás zaujalo, ale máte jiný nápad, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a rádi se k nám budete pokaždé vracet.