Sportovní a adrenalinové zážitky

Wellness víkend

Wellness víkend

1. Čer 2010

Níže uvedený wellness víkend již není v nabídce, nicméně, máme pro vás řadu dalších relaxačních pobytů. Firma specializovaná na zážitky, www.ESENNCE.cz, nabízí desítky relaxačních zážitků v podobě wellness koupelí nebo pobytů, nejrůznější masáže a řadu procedur od Kleopatřiny  po pivní lázně. Udělejte něco pro své zdravý a dovolte nám se o vás postarat.

Sportovní welness zájezd v krásném lázeňském městě Poděbrady. Bydlení je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu nacházející se na lázeňské kolonádě uprostřed parku. Program je koncipovám na 4 hodiny pohybu denně a je zaměřen zejména na typ cvičení p-class, bodyform, BOSU míče. Je zde také možnost i lázeňských procedur dle Vašeho zájmu, salon krásy pro ženy a mnoho dalších aktivit. Přesný plán cvičení bude vypracován po domluvě s Vámi.

Místo Poděbrady Datum 4.12.-6.12.2009 Trvání 3dny/2 noci Počet osob pro 20 lidí Zdravotní stav Není rozhodující- cvičení se přizpůsobuje zdravotnímu stavu Cena 2499 Kč Doprava vlastní Program 4 hodiny pohybu denně (typ cvičení p-class, bodyform, BOSU míče,..) – přesný rozvrh po domluvě s Vámi.