Sportovní a adrenalinové zážitky

Tandemový seskok jako dárek k Vánocům

Tandemový seskok jako dárek k Vánocům

25. Říj 2010

Jistě to zná každý z nás. S nástupem podzimu nastupuje také vánoční šílenství. Začínají s tím obchodníci. Své výlohy oblékají do barev červené a zlaté. Všude na nás vykukují nazdobené vánoční stromky a sáně plné nádherně zabalených dárků. V televizi se postupně začínají objevovat reklamy s vánoční tématikou a rádia, aby nebyla pozadu, hrají vánoční písně. Jinými slovy, ze všech stran na nás dýchá vánoční nálada, která dříve či později lapí do svých spárů každého z nás. A my nemáme šanci vzdorovat. Proč bychom to také dělali? Pro sebe i pro své blízké chceme krásné a klidné Vánoce a stromeček zasypaný dárky k Vánocům.

Začneme přemýšlet, čím bychom právě svým přátelům a příbuzným udělali největší radost. Chtělo by to něco netradičního a originálního. Přeci jen voňavek a zbytečných maličkostí mají víc než dost. Máme pro vás skvělý nápad. Nadělujte letos pod stromečkem zážitkové dárky! Neobyčejný a silný zážitek zanechá v paměti našich blízkých nesmytelnou stopu. I s odstupem času si jistě budou pamatovat emoce, jež zažívali. A to všechno díky vám a vašemu vánočnímu dárku.

A co konkrétně vám doporučujeme? Jedná se o tandemový seskok padákem. Zážitek, který je vysoce bezpečný, ale na který jen tak nezapomenete. Co všechno našeho obdarovaného čeká, pokud pod vánočním stromkem rozbalí právě tento dárek?

Jak již bylo výše řečeno, zážitek je vskutku bezpečný. Seskok s vámi absolvuje zkušený tandem instruktor. Nejprve projdete základní instruktáží na zemi a poté se letounem L-410 Turbolet vznesete do výšky 4000 metrů, což je výška potřebná pro seskok. Poté se již můžete, pevně připoutáni k tandem instruktorovi, oddávat pocitu volnosti a nespoutanosti. Dokonce máte možnost nějakou dobu řídit padák. Váš „parťák“ vše včas převezme, abyste v pořádku a hladce přistáli.

A kde se skáče? Darujte samotný zážitek a obdarovaný si již sám vybere lokalitu, která mu bude nejbližší. Nabízíme hned několik míst v Čechách i na Moravě.

Darujte i vy netradiční adrenalinové zážitky jako vánoční dárek. Obdarovaný bude jistě nadšený.