Sportovní a adrenalinové zážitky

Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety

13. Lis 2011

Rádi byste vyzkoušeli něco nového, něco nezapomenutelného a jedinečného? Potom jsou tu pro Vás vyhlídkové lety, které Vás jistě očarují a dovolí Vám prožít překrásné momenty ve vzduchu, a to jak o samotě, tak i společně s Vaším partnerem. Vyhlídkové lety jsou i vhodným dárkem, který můžete darovat jak páru, tak i jednotlivci, protože v rámci tohoto dárku zajisté zažijí spoustu dobrodružství a překrásných chvil. Vyhlídkové lety jsou nádherné dárky, na které obdarovaná osoba dlouho nezapomene. Splňte někomu jeho sen a darujte mu například let balónem, let větroněm, vyhlídkový let letadlem nebo úžasný let vrtulníkem. Případně můžete milovníkům adrenalinu darovat akrobatický let, který je zajisté vytrhne z každodenní šedi.

V rámci Vašeho dárku obdarovaný obdrží nádhernou dárkovou krabičku s poukazem na vyhlídkový let a průvodním dopisem, na kterém bude Vaše osobní věnování. Následně si sám obdarovaný určí termín, kdy by chtěl podniknout vyhlídkový let. Pokud si chcete vychutnat pohodu a klid, tak je tu pro Vás let větroněm, ať už dálkový, akrobatický nebo klasický. Pokud byste radši zůstali nohami pevně na zemi, ale rádi byste i přesto byli v dosahu letadel, tak pro Vás máme připravený den na letišti, během kterého se můžete seznámit s fungováním klubového letiště a vším co létání obnáší.

Zážitková agentura Esennce.cz má v nabídce vyhlídkové lety balonem se startem po celé České Republice. Stejně tak jako vyhlídkové lety vrtulníkem nad Prahou nebo let vrtulníkem nad Karlštejnem, případně oceníte akrobatický let Z-142 a akrobatický let EXTRA 300L, rozdíl je především v síle motoru letadla. Pokud byste chtěli prožít vyhlídkový let pro dva, tak zajisté oceníte vyhlídkový lety pro dva nebo let balónem pro dva. Ať už si vyberete z naší nabídky cokoliv, tak budete překvapeni, zážitky, které během vyhlídkového letu získáte.