Sportovní a adrenalinové zážitky

Škola smyku Sosnová

Škola smyku Sosnová

16. Kvě 2012

Potěšte Vaše blízké a darujte jim nezapomenutelný zážitkový dárekškolou smyku Sosnová. Škola smyku Vás zdokonalí v jízdě na jakémkoliv povrchu. Zažijte se svým autem extrémní situace a naučte se je zvládat!

Areál autodromu se dá rozdělit do na 3 hlavní a samostatné okruhy a to asfaltový, offroadový okruh a šotolinový.

Offroadový okruh disponuje překážkami stupňovanými dle obtížnosti, jeho využití není tedy určeno pouze pro testování “pravých” offroadových vozů, ale i pro třídu stále oblíbenějších vozů SUV. Nabízí možnost vyzkoušení křížení náprav, offroad schody, bočního náklonu, brodění, stoupání/klesání 30-50° a to na zpevněném i nezpevněném povrchu.

Cílem kurzu bezpečné jízdy je především zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Jedná se o nácvik nestandardních situací a chování konkrétního automobilu účastníka v těchto situacích. Kurz bezpečné jízdy se skládá ze dvou částí, teoretické a praktické. Účastníci jej absolvují vlastními vozy, popř. firemními.

Teoretická část:

Probíhá v moderně zařízené a vybavené učebně pod vedením zkušených instruktorů. V tomto školení Vás instruktor seznámí a provede všemi bezpečnostními pravidly.

Praktická část (odpoledne):

Na speciálně upraveném povrchu imitujícím ledovou plochu, postupně vyzkoušíte brzdné dráhy svého vozu na suché, částečně mokré a zcela mokré vozovce, naučíte se reflexně zdolat a objet náhlou překážku na vozovce tzv. vyhýbacím manévrem, otestujete své reakce i podvozek vozu ve slalomu a také zvládnutí smyku vozu v prudké zatáčce.

Po celou dobu je na smykové ploše vyškolený instruktor, který dohlíží na správnost projetí dráhy a pomocí vysílaček promlouvá ke všem účastníkům přímo do vozu.

Každý účastník dostane na závěr certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Zážitkový dárek škola smyku Sosnová je nejen adrenalinový zážitek, ale i praktický dárek, který Vám může v budoucnu zachránit život.