Sportovní a adrenalinové zážitky

Hummer jízda – Vánoční dárek pro muže

Hummer jízda – Vánoční dárek pro muže

29. Říj 2010

Hledáte vhodný vánoční dárek pro svého partnera? Pro manžela, dědečka, syna, milence, nebo kolegu z práce? Poté pro Vás máme jeden tip, který zajisté rádi využijete, a obdarovaný se bude během tohoto zážitku skvěle bavit, ale především se pro něj Váš dárek k Vánocům stane nezapomenutelným, protože prožije něco, o čem většině mužů sní od dětství. Jedná se o jízdu  Hummer, která zajisté okouzlí každého obdarovaného. Díky tomuto zážitkovému dárku si můžete splnit sny i Vy, protože od teď je tu pro Vás nabídka zážitkové agentury Esennce.cz, která Vám nabízí řízení Hummera v Hummer centru na okraji Prahy.

Tento úžasný zážitek prožijete v největším Hummer centru v naší republice, které se nachází na okraji Prahy. Na náročné terénní dráze prověříte možnosti tohoto legendární vozu.  Pokud tímto dárkem obdarujete partnera, tak Vás může vzít sebou, protože ve voze mohou sedět ještě další dvě osoby, takže můžete svézt i své kamarády, dětmi, či kýmkoliv jiným, kdo má rád silná auta. Také je pro Vás připravený Hummer obchod, kde si budete moci zakoupit spoustu originálních suvenýrů s touto značkou. Adrenalinové zážitky jako je Hummer jízda samozřejmě nejsou určeny výhradně pro muže. Stejně dobře si jej užijí ženy.

Samotný zážitek jízda Hummer obsahuje hodinovou jízdu civilním vozem Hummer H2 (čistý čas jízdy 45 minut), během prvních 10 minut bude řídit instruktor, aby Vám předvedl, jak Hummera řídit a co vše dokáže. Abyste na svoji jízdu tímto unikátním automobilem mohli vždy v dobrém vzpomínat, tak zajisté oceníte, že po skončení jízdy obdržíte malý model vozu Hummer, výtisk časopisu Offroad, volnou vstupenku do středověké HUMMER TVRZE pro řidiče a posádku a mnohé další dárky s motivy Hummer. Prožijte tedy i Vy nezapomenutelný den v Hummer centru, protože jediné, co budete v tento den muset dělat, bude věnovat se své zálibě v oblasti Hummer. Další zážitkové dárky hledejte například na stránkách firmy na zážitky, Esennce.cz, budete možná překvapeni, co všechno se dá prožít.