Sportovní a adrenalinové zážitky

Flyboarding

Flyboarding

11. Zář 2013

Slyšeli jste už toto slovo? Tušíte z překladu, o co se jedná? Tušíte správně. Je velmi pravděpodobné, že toto slovo brzy uslyšíte, protože flyboarding – let nad vodní hladinou i pod ní si získává velice rychle mnoho příznivců – milovníků adrenalinových sportů. Novinka letní sezóny 2013 v republice. Nevšední sportovní zážitek, pro který nemusíte mít zkušenosti s vodními sporty, jen být trošku fyzicky zdatný. Flyboarding si může vyzkoušet opravdu každý, jedinou podmínkou je věk více než 12 let a váha do 120kg.

Zaručený adrenalinový zážitek

Rychlost letu nad vodní hladinou, kterého dosáhnete díky pomocí ručních vodních trysek, jejichž ovládání hravě zvládnete. Až do výšky 9 nad vodní hladinu se dostanete právě jen na tomto báječném stroji. Neexistuje žádný srovnatelný zážitek. Ovládání je snadné a zkušení instruktoři vám vše vysvětlí. Samozřejmostí je, že agentura, která Vám tento jedinečný zážitek nabízí, zajistí i zapůjčení helmy, vesty, neoprénu a dalšího potřebného vybavení. Jediné, co opravdu potřebujete, je odvaha. Váš let nad hladinou a chvílemi pod vodou bude trvat přibližně 20 minut. Chvíle, na kterou nikdy nezapomenete.

Objednejte si originální zážitek jako dárek

Pokud hledáte tip na naprosto originální dárek, který navíc nezruinuje rodinný rozpočet, pak flyboarding Praha objednejte u agentury, které můžete věřit. Skvělé ceny a pohodlné objednání je důvod, proč takový dárek vybírá stále více lidí. Bezpečné adrenalinové zážitky, které stojí za to vyzkoušet.