Sportovní a adrenalinové zážitky

Adrenalinové zážitky – Ferrari

Adrenalinové zážitky – Ferrari

4. Bře 2013

Který muž nikdy nesnil o tom sednout si za volant naleštěného Ferrari, sešlápnou pedály, zařadit a vyřítit se na silnici? Ladné tvary tohoto legendárního automobilu a jeho typicky červená barva nedají v noci spát miliónům můžu, kteří o italském voze s hřebcem ve znaku, sní v bdělém stavu, častokrát celý život. Naplnit své vášnivé motoristické představy teď můžete alespoň na pár chvil i vy! Stačí zajet do Příbrami a na tamním závodním okruhu tomu, jak se říká, pořádně „stříknout do válců“. Poukazy na jízdy na závodním okruhu zakoupíte jednoduše online na stránkách zážitkové agentury ESENNCE.cz.

V Příbrami na vás čeká supersportovní Ferrari 458 Italia, které je nástupcem oblíbeného Ferrari F 430 F1. Máte možnost buď sami řídit, nebo se nechat svézt v adrenalinové jízdě zkušeným instruktorem sportovní jízdy. Trasa okruhu Vám bude samozřejmě nejprve ukázána v bezpečnostním voze, takzvaném „Safety car“. Instruktor vás pak seznámí s vozem Ferrari a pak už můžete položit své ruce na volat a sešlápnout plyn.

Jízda ve Ferrari 458 Italia je nádherný zážitek pro každého milovníka motorismu. Každého klienta na okruhu, který je dlouhý 1950 metrů, čeká čtyři-krát zrychlování, čtyři-krát brzdění a čtyři-krát zatáčení. Jízdy probíhají sedm dní v týdnu v rámci vyhlášení takzvaných „Ferrari days“. Každý klient dostane kromě krásného zážitku i foto z jízdy zdarma. Volné chvíle můžete strávit v party stanu, který je postaven v areálu Polygonu. K dispozici je samozřejmě i občerstvení a parkování je zcela zdarma.

Pokud i vy sníte o jízdě v nejslavnějším italském sportovním voze, absolutní klasickou ve světě motorismu – červeném Ferrari, neváhejte a vydejte se do Příbrami. Čeká na vás vzrušující adrenalinový zážitek, na který budete vzpomínat dlouhá léta. Jízda ve Ferrari je vhodná i jako originální dárek pro kteréhokoliv muže. Uvidíte, že bude po jízdě na okruhu zářit štěstím, jako malý chlapec.