Sportovní a adrenalinové zážitky

Sportovní a adrenalinové zážitky

Chcete prožít něco výjimečného, něco, co ve Vás nechá památku na celý život? Chcete prožít něco zvláštního a krásného? Něco, o čem jednou budete moci vyprávět svým vnoučatům a nestydět se za tuto historku? Nebo hledáte nějaký zážitek, o kterém si budete moci povídat s přáteli u piva? Pak právě pro Vás tu je Esennce.cz, Vaše zážitková agentura. Hledáte originální dárky? Dárky pro své blízké, významné obchodní partnery nebo jako odměnu pro své zaměstnance? Zážitky jsou opravdu nevšední dárky, jsou to dárky, které mnohdy splní obdarovanému jeho životní sen a vzpomínky na tyto chvíle mu zůstanou na celý život.

Darujte i Vy radost a chvíle napětí, adrenalinu, vášně a romantiky s naší agenturou na zážitky. Touhou nejednoho muže je vyzkoušet si, co všechno je v jeho silách, popřípadě si sáhnout až na své dno. Objevili jste ve své rodině, nebo okruhu přátel muže, který by tomuto popisu odpovídal? Pak neváhejte a darujte mu k narozeninám, svátku nebo jinému důležitému výročí netradiční dárek – adrenalinový zážitek. Naše agentura na zážitky Vám umožní darovat seskok z mostu, z letadla, či třeba tandemový seskok padákem. S námi se jistě obdarovaný nikdy nebude nudit. Také křehké ženské duše sní o nezapomenutelných okamžicích. Vy jejich sny můžete proměnit ve skutečnost třeba v podobě dárků pro dva. Ženu učiní váš dárek ještě kouzelnější – celý den se jí může věnovat profesionální tým vizážistů a odborníků na image. Blahodárné čokoládové masáže, lázně a koupele čekají na ženy a slečny, které se chtějí cítit skvěle. Agentura na zážitky Vás přenese do jiného světa, do světa, kde se Vám splní ty nejtajnější tužby.

Kamarád má narozeniny, a Vy hledáte vhodný dárek, který byste mu dali? Hledáte něco výjimečného, praktického, něco, co udělá radost, zahřeje u srdce a neskončí jenom tak někde schováno? Pak jsou tu pro Vás zážitkové dárky od společnosti Esennce.cz. Esennce.cz Vám nabízí možnost výběru z mnoha desítek různých zážitkových dárků. Můžete prožít romantiku, dobrodružství, změnit povolání, vyzkoušet seskok s padákem, pilotování letadla, či jízdu v luxusním autě. Darujte vzpomínky a netradiční zážitky. Zážitkové dárky jsou vhodné k mnohým příležitostem, jako jsou narozeniny, výročí, svatební dar, nebo jen tak z lásky či pro radost.

Zážitky jsou originální dárky, které jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Dárky v podobě příjemné masáže potěší každou ženu a adrenalinové dárky zase udělají radost většině mužů. Milovník squashe ocení možnost zahrát si s Mistrem ČR. A pokud hledáte dárky pro dva, pak můžeme doporučit například thajskou masáž pro dva, pivní lázně pro dva, nebo některý ze zážitkových pobytů. Velký důraz klademe na kvalitu, profesionalitu a individuální přístup k zákazníkům. Maximální péči věnujeme výběru zážitků a spolupracujeme pouze s nejlepšími provozovateli zážitků, kteří působí v České republice. Darujete i Vy výjimečný dárek v luxusní dárkové krabičce se stuhou, která obsahuje zážitkový certifikát a průvodní dopis s Vaším osobním věnováním. Balíček je připraven k okamžitému předání, nikde není uvedena cena. Darujte i Vy netradiční dárek blízké osobě a potom sledujte v jejich očích potěšení, protože když darujete zážitkový dárek, tak máte vždy jistotu, že si obdarovaný užije spoustu zábavy a dobrodružství.