Sportovní a adrenalinové zážitky

Vyhlídkový let balónem

Vyhlídkový let balónem

8. Lis 2010

S počátkem listopadu začínáme vánoční atmosféru vídat takřka na každém kroku – z výloh obchodů, z televizních reklam či samotné výzdoby náměstí. Vánoce prostě klepou na dveře a vy začínáte uvažovat nad tím, co svým nejbližším darujete pod vánoční stromek. Tento rok pro vás máme netradiční nápad. Darujte vánoční dárky jako zážitky.

Vaši přátelé i příbuzní jistě ocení dárek, na který ještě hodně dlouhou dobu nezapomenou. A to nemyslíme ve zlém. Nechceme vaše přátele nutit skákat bunjee jamping. Darujte jim něco krásného, něco, co v nich vzbudí silné emoce. Jistě se ptáte, co máme na mysli. Odpověď je jednoduchá – vyhlídkové lety.

Vyhlídkový let je nádherný zážitek plný romantiky a nespoutanosti. Nechte své příbuzné a přátele vznášet nad nádhernou krajinou České republiky. Na výběr máte hned z několika druhů těchto letů.

Ten první – a také asi nejromantičtější – je vyhlídkový let balonem. Sám obdarovaný si může vybrat, nad kterou krásnou lokalitou se bude vznášet. Mezi nejoblíbenější bezesporu patří Berounsko s majestátním Karlštejnem či moravská Olomouc. Obdarovaný má navíc možnost během celého letu pořizovat fotky, takže se pak může všude chlubit, jaký krásný dárek od vás pod stromeček dostal.

Nad Prahou nebo nad Karlštejnem se také můžete vznášet ve vrtulníku, což je zbrusu nový zážitek, který nabízíme.

Mezi totální adrenalinové zážitky patří let akrobatickým letadlem. Trochu s nadsázkou je tento zážitek pojmenován „Vyhlídkový let akrobatickým letadlem“, protože je jasné, že během něj asi nebudete věnovat příliš pozornosti krásné krajině. I přesto to však stojí za to.

V naší nabídce navíc naleznete zážitky pro více osob, takže krásy krajiny z ptačí perspektivy nemusí obdarovaný obdivovat sám s pilotem, ale může s sebou vzít kamaráda či jiného člena rodiny.

Vyhlídkové lety jsou úžasným dárkem pro kohokoliv. Jsou fyzicky nenáročné, takže je například ocení i senioři.