Sportovní a adrenalinové zážitky

Tandemový seskok Most

Tandemový seskok Most

11. Čer 2012

Stává se Vám občas, že při blížícím se výročí, narozeninách, svátku či jiné příležitosti někoho s Vašich blízkých váháte, čím ho potěšit? A zkoušeli jste se už odpoutat od běžných, opakujících se dárků? Chtěli byste dát víc? Anebo byste chtěli splnit dávný sen sami sobě? Zažít něco jedinečného, na co budete dlouho vzpomínat? Darujte něco neopakovatelného, ať už někomu blízkému, nebo sami sobě. Darujte zážitky jako dárek.

Naše zážitky uspokojí všechny Vaše tužby, všechna Vaše přání. Naplníme sny gurmánům, na těle i na duši oblažíme příznivce zdravého životního stylu, potěšíme fanoušky techniky a rozbušíme srdce milovníkům dechberoucích okamžiků. Tandemový seskok padákem Vám zvedne hladinu adrenalinu na nejvyšší možnou míru. Jedním z míst, kde si ho můžete vybrat, je tandemový seskok Most. Zažijete mrazení v kostech při úvodní instruktáži, srdce Vám rozbuší nahození motoru letadla a tep Vám stoupne při pohledu na vzdalující se zemi. To nejlepší ale teprve přijde. Krok, který si budete navždy pamatovat, bude ono vykročení do prázdna. Vyskočíte z letadla a následovat bude volný pád, při kterém Vám bude u uší svištět vzduch rychlostí dvě stě kilometrů za hodinu. Po otevření padáku si sami vyzkoušíte jaké to je, řídit padák při skutečném seskoku. Před přistáním od Vás převezme řízení zkušený tandemový pilot a Vy měkce dosednete zpět na zemi. Po přistání od nás dostanete certifikát jako upomínku svého velkého dne. Tandemový seskok Most tak ve Vaší mysli zůstane jedinečným zážitkem, plným vzrušujícího napětí.

Zážitky jsou naším největším bohatstvím. Bohatstvím, které Vám nikdo nevezme. Dopřejte toto bohatství sobě i svým blízkým. Objednejte si tandemový seskok padákem a zažijte něco jedinečného. Přestaňte o svých zážitcích jen snít. Proměňte je ve skutečnost.