Sportovní a adrenalinové zážitky

Rafting

Rafting

1. Čer 2010

Zážitek rafting jsme nahradili novými zážitky. Pravděpodobně hledáte sportovní nebo adrenalinové zážitky, tak pro vás máme tip. Firma nejen se sportovními zážitky, má v nabídce řadu produktů. Adrenalinové zážitky s firmou na zážitky www.ESENNCE.cz, vás dostanou. Kromě sportovních a  adrenalinových zážitků, nabízí ESENNCE.cz řadu dalších, jako jsou adrenalinové, rekreační, nebo wellness.

Rafting na slalomovém kanále v Praze v Troji Vás odtrhne od okolního světa a nažhaví váš adrenalin na nejvyšší možnou míru. Gumový člun pro šest osob a místo pro kormidelníka si ihned zalíbíte a nebude chtít skončit. Nástrahy divokého kanálu, kde se pravidelně konají mistrovství světa ve vodních sportech budete překonávat podobně jako mistři světa a olympijští vítězové, kteří na této trati trénují. Po krátkém seznámení s teorií raftu se pod vedením instruktora pustíte do bílých peřejí slalomového kanálu.

Místo pražská Trója Počasí nemá vliv, pouze bouřky zamezují této aktivitě Čas 3 hodiny Datum libovolné Trvání 3 hodiny Počet osob 4-6 Oblečení Neopren (vypůjčení zdarma) Vybavení pronájem veškerého sportovního materiálu v ceně (čluny, pádla, helmy, plovací vesty, neoprény, boty Cena pro 6 osob 3000Kč- obsahuje rafting s instruktorem Podmínky vhodné pro muže i ženy od 10-ti let. Doprava vlastní.